KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Group
ps: ګروپ

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Search
ps: لټون

en: Category
ps: ټولی

en: Text
ps: متن

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -
