KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Group
sk: Skupina

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Desc
sk: Zostupne

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Member
sk: Člen

en: Embed
sk: Vložiť

en: Admin
sk: Administrátor

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
