KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Group
sv: Grupp

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Category
sv: Kategori

en: All
sv: Alla

en: Roles
sv: Roller

en: Desc
sv: Fallande

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Member
sv: Medlem

en: Embed
sv: Bädda in

en: Admin
sv: Administrera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens
