KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Category
bg: Категория

en: Text
bg: Текст

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Roles
bg: Роли

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси
