KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Category
eo: Kategorio

en: Text
eo: Teksto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Roles
eo: Roloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
