KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha6) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Group
is: Hópur

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Category
is: Flokkur

en: Text
is: Texti

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Roles
is: Hlutverk

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
