KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha6) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Group
mg: Vondrona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka
