KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Category
mn: Ангилал

en: Text
mn: Текст

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: KB
mn: КБ
