KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Group
pt: Grupo

en: Description
pt: Descrição

en: Action
pt: Ação

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Category
pt: Categoria

en: Text
pt: Texto

en: All
pt: Todos

en: Block
pt: Bloco

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Desc
pt: Descendente

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Embed
pt: Embebido

en: Admin
pt: Administrador

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Operations links
pt: Ligações de operações

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Entity Reference
pt: Referência de Entidade
