KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Group
ru: Группа

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Category
ru: Категория

en: Text
ru: Текст

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Roles
ru: Роли

en: Desc
ru: По убыванию

en: Anonymous
ru: Гость

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: KB
ru: КБ

en: Offset
ru: Пропустить

en: Member
ru: Участник

en: Embed
ru: Вставить

en: Admin
ru: Администратор

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Entity Reference
ru: Ссылка на сущность

en: Node operations bulk form
ru: Форма массовых операций с материалами
