KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Group
cs: Skupina

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Category
cs: Kategorie

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Off
cs: Vypnuto

en: Roles
cs: Role

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Embed
cs: Vložit

en: Admin
cs: Administrátor

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
