KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Category
cy: Categori

en: Text
cy: Testun

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Admin
cy: Gweinydd

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
