KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: KB
dz: ཀེ་བི།
