KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Category
ku: پۆل

en: Text
ku: دەق

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: KB
ku: ک.ب.
