KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Description
ml: വിവരണം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: KB
ml: കെ.ബി.
