KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Group
mr: समुह

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Category
mr: वर्ग

en: Text
mr: अक्षर

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Off
mr: बंद

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
