KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Group
ne: समूह

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Roles
ne: भूमिका

en: Anonymous
ne: अज्ञात
