KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Off
nn: Av

en: Roles
nn: Roller

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
