KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Group
pl: Grupa

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Category
pl: Kategoria

en: Text
pl: Tekst

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Off
pl: Wyłączony

en: Roles
pl: Role

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Embed
pl: Osadzony

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: Node operations bulk form
pl: Formularz operacji masowych dla węzłów
