KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: Search
th: ค้นหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Text
th: ข้อความ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Member
th: สมาชิก

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี

en: Node operations bulk form
th: การดำเนินการของโหนดจำนวนมาก
