KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Group
az: Qrup

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Text
az: Mətn

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Anonymous
az: Anonim

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
