KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Description
bn: বিবরণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Category
bn: বিভাগ

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: KB
bn: কিলোবাইট
