KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Group
bo: ཁག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
