KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Group
fr: Groupe

en: On
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Category
fr: Catégorie

en: Text
fr: Texte

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Off
fr: Désactivé

en: Roles
fr: Rôles

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Select Category
fr: Choisir une catégorie

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: KB
fr: Ko

en: Offset
fr: Décalage

en: Member
fr: Membre

en: Embed
fr: Intégré

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Operations links
fr: Liens d'actions

en: Master
fr: Principal

en: Node operations bulk form
fr: Formulaire des opérations en masse sur les nœuds

en: Adds users to groups as members.
fr: Ajoute des utilisateurs aux groupes en tant que membres.

en: File(s)
fr: Fichier(s)
