KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Text
hy: Տեքստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: KB
hy: ԿԲ
