KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
