KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Anonymous
sq: Anonim
