KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: On
ur: آن

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Category
ur: زمرہ

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: KB
ur: کلو بائٹ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
