KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Group
af: Groep

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Roles
af: Rolle

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
