KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Group
ar: المجموعة

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: On
ar: في

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Category
ar: التصنيف

en: Text
ar: نص

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Off
ar: إيقاف

en: Roles
ar: الأدوار

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: KB
ar: ك.بايت

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
