KnowledgeBase (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Group
be: Група

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Text
be: Тэкст

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Roles
be: Ролі

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Anonymous
be: Ананім

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: KB
be: КБ
