KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Group
bs: Grupa

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: Text
bs: Tekst

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Roles
bs: Uloge

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
