KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Category
hr: Kategorija

en: Text
hr: Tekst

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Roles
hr: Uloge

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
