KnowledgeBase (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Category
ta: வகை

en: Block
ta: கட்டம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
