Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Messages
az: Mesajlar

en: Tabs
az: Tablar

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu
