Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Messages
ca: Missatges

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
