Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Tabs
fr: Onglets

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Search form
fr: Formulaire de recherche

en: Powered by Drupal
fr: Propulsé par Drupal

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Main content
fr: Contenu principal

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales

en: User account menu
fr: Menu du compte de l'utilisateur
