Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
