Knowledge Base Theme (1.1.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Tabs
sv: Flikar

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
