Keepeek Official Drupal Module (1.1.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Scale
ca: Escalar

en: Media
ca: Multimèdia

en: Convert
ca: Converteix

en: Resize
ca: Redimensionar

en: Crop
ca: Tallar

en: pixels
ca: píxels

en: Scale and crop
ca: Escalar i tallar

en: Invalid URL.
ca: URL invàlida.
