Keepeek Official Drupal Module (1.1.2) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Scale
es: Escala

en: Media
es: Multimedia

en: Convert
es: Convertir

en: Documents
es: Documentos

en: Resize
es: Redimensionar

en: Crop
es: Recortar

en: pixels
es: píxeles

en: Videos
es: Vídeos

en: Scale and crop
es: Escalar y recortar

en: Invalid URL.
es: URL Inválida

en: Save and insert
es: Guardar e insertar
