Keepeek Official Drupal Module (1.1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Scale
jv: Skala

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: pixels
jv: piksel

en: Scale and crop
jv: Skalaké lan crop
