Keepeek Official Drupal Module (1.1.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Scale
ug: شكالا

en: Media
ug: مېدىيا
