Keepeek Official Drupal Module (1.1.2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Scale
vi: Co dãn

en: Media
vi: Phương tiện

en: Convert
vi: Biến đổi

en: Documents
vi: Tài liệu

en: Resize
vi: Đổi kích thước

en: Crop
vi: Xén

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Videos
vi: Phim

en: Scale and crop
vi: Co giãn và xén

en: Invalid URL.
vi: Địa chỉ URL không hợp lệ
