Keepeek Official Drupal Module (1.1.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Convert
az: Çevirmək

en: Resize
az: Ölçü dəyişdirin

en: Crop
az: Məhsul

en: pixels
az: piksellər

en: Scale and crop
az: Böyütmək və kəsmək
