Keepeek Official Drupal Module (1.1.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Crop
cs: Oříznout

en: pixels
cs: pixelů

en: Videos
cs: Videa

en: Scale and crop
cs: Změnit velikost se zachováním poměru stran a oříznout
