Keepeek Official Drupal Module (1.1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: Scale
eo: Skalo

en: Videos
eo: Filmetoj
