Keepeek Official Drupal Module (1.1.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Convert
eu: Bihurtu

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: pixels
eu: pixel-ak
