Keepeek Official Drupal Module (1.1.3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: Add
hi: जोड़ें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Scale
hi: पैमाना

en: Media
hi: मीडिया

en: Convert
hi: रूपान्तरण करना

en: pixels
hi: पिक्सेल
