Keepeek Official Drupal Module (1.1.3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Media
hu: Média

en: Convert
hu: Átalakítás

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Crop
hu: Kivágás

en: pixels
hu: képpont

en: Videos
hu: Videók

en: Scale and crop
hu: Arányos átméretezés és méretre vágás

en: Save and insert
hu: Mentés és beillesztés
